Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Mes qindra urimesh, ai i Adrolës për Xhesikën duhet mbajtur shënim nga të gjitha shoqet e ngushta

po lexohet

Ditën e sotme modelja Xhesika Berberi ka festuar datëlindjen. Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram shumë prej urimeve që ka marrë, ndër të cilat kishte edhe shumë urime nga personazhe të njohura, por më i veçanti ishte ai i mikes së saj të ngushtë Adrola Dushi.

Ajo falënderon zotin që ka një mike si Xhesika në jetën e saj, duke i uruar një zemër të mbushur me lumturi.

”Natë e madhe ishte kur linde ti dhe unë jam një nga njerëzit e bekuar që të kemi pranë! Aq shumë dashuri, mirësi e kujdes sa jep ti, e meriton të kesh atë zemër të mbushur plot me lumturi!
Nuk harroj kurrë të të tregoj ty dhe Zotit sa falenderuese jam që të njoha! Gëzuar Xhes e të paça gjithë jetën! Gëzuar ditëlindjen! Më mungon!” ishte urimi i Adrolës.

Vajzat janë mike të ngushta prej vitesh dhe shpesh herë janë shfaqur së bashku në vente publike, ndërsa gjatë qëndrimit në SHBA kanë ndarë edhe të njëjtën banesë.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm