Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Më seksi se kurrë! Inis Gjoni pozon e zhveshur nga plazhi dhe ‘çmend’ rrjetin (VIDEO)

po lexohet

Regjisorja e njohur e shfaqjeve teatrale shqiptare, Inis Gjoni ndan shpesh pamje dhe momente nga jeta e saj e përditshme në rrjete sociale. Prej vitesh ajo është komentuar për bukurinë e saj natyrale dhe paraqitjen fizike, të cilat nuk i janë zbehur me kalimin e kohës.

Së fundmi Gjoni ka postuar një video në ‘Instagram’, ku shfaqet me bikini  dhe në një formë shumë të mirë. Pamjet duket se janë xhiruar pa mendje ndërkohë që Inisi po pozonte për të bërë fotografi, megjithatë ajo duket mjaft seksi.

Artistja është 44 vjeç dhe nuk e tregon aspak moshën që ka. Pas publikimit të videos Inisi mori komente të shumta nga fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

😘

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

të fundit

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Ju keni shtylla të forta mbështetjeje përreth jush. Ka drita udhëzuese që ndihmojnë për të treguar rrugën Përdorni mbështetjen...

të ngjashëm