Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera/ Njihuni me këmbimin valutor të 13 janarit

Më të lexuarat

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.5 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 115.7 lekë dhe shitet me 116.4 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 129.6 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit