Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Më bashkë se kurrë!”/ Argjira dhe Graciano të lumtur pranë njëri-tjetrit

po lexohet

Teksa Graciano u bë përsëri pjesë e shtëpisë së “BBV3”, ai rrëfehu lidhur me krisjen që kishte pësuar marrëdhënia e tij dhe e Argjirës.

Mirëpo në anën tjetër qëndronte Argjira, jashtë shtëpisë e cila fillimisht kur këto deklarata apo lajme lidhur me ndarjen e çiftit bënë bujë në rrjet, preferoi të mos fliste. Më pas ajo u shpreh se ishte një moment delikat dhe çdo gjë do të sqarohej pasi Graciano do të dilte jashtë shtëpisë së “BBV3”.

Dhe siç duket, dyshja tani është përsëri e lumtur me njëri-tjetrin, teksa këtë fakt e mbështet dhe postimi i fundit i bërë nga Edi Manushi teksa shfaqet me çiftin e buzëqeshur dhe përbri shkruan: “Më bashkë se kurrë!”

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm