Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Masakruan qenin me një thikë 15 cm në Shkodër, zbulohen dy autorët(FOTO)

po lexohet

Kohët e fundit po shihet gjithnjë e më shumë një rritje e agresivitetit ndaj kafshëve. Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në Shkodër, ku dy persona kanë masakruar me thikë një qen.

Ata i kanë ngulur thikën disa herë qenit Kuqo, që të gjithë e njohin në Shkodër, pasi është simbol i Pedonales.

Dy agresorët kanë përdorur një thikë prej 15 cm duke ia ngulur qenit të shkretë në shpatull. Por, ndërhyrja e shpejtë e banorëve dhe mjekut kanë bërë që Kuqi të shpëtojë.

Keqbërësit që tentuan të mbysin qenin janë dalluar nga banorët e zonës dhe kamerat e sigurisë pranë një marketi.

   

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm