Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Marina Vjollca pëson incident, shfaqet me duart e fashuara

po lexohet

Marina Vjollcës sot i ka ndodhur diçka e papritur. Moderatorja ka pësuar incident dhe është shfaqur me duart e fashuara.

Marina ndau me ndjekësit në Instagram dy foto të duarve dhe shkruan: “Sa verë e bukur kjo”.

Moderatorja nuk e ka treguar ende çfarë incidenti i ka ndodhur.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm