Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Kush duhet të shpallet fitues i Big Brother Vip 3? VOTONI

po lexohet

Ditën e shtunë do të jetë edhe finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother Vip Shqipëri. Ndryshe nga edicionet e tjera, këtë vit, në finale kanë shkuar 5 banorë. Vip-magazine.al ka vendosur që të pyesë lexuesit e saj, se kush duhet të jetë fitues i BBV3.

Gara për fitoren e madhe është mes Meritonit, Heidit, Julit, Eglës dhe Romeos. Rezultati i sondazhit do të publikohet katër orë përpara finales së madhe.

Kush duhet të shpallet fitues i Big Brother Vip 3?

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm