Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

“Ka propozuar Kiarën me tekstin tim”, Luizi i reagon Jul Dedës dhe zbulon të vërtetën

po lexohet

Gjatë një interviste me “Top Albania Radio” nga shtëpia e “Big Brother VIP” ditën e djeshme Julian Deda foli mes të tjerash edhe për fituesin e edicionit të kaluar Luiz Ejlli.

Sipas aktorit Luizi i ka propozuar Kiarës me tekstin e tij “Moj Juliet… unë do të djeg Shkodrën…”.

Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. ‘Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…’, është e imja ajo, kështu që…”– tha Juli.

Pas kësaj deklarate ka reaguar Luizi, duke ironizuar Julin mbi autorësinë e tekstit.

“Teksti është i Sander Ruçit po nejse”– ka shkruar ai.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm