Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Kursi i këmbimit valutor 17 shtator, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

po lexohet

Monedha e eurozonës shitet sot me 107 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 123.8 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.2 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

të fundit

“Dori u bë tym”, Olta Gixhari tregon për videon për të cilën u nervozua bashkëshorti

Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer “problemin” që ka me bashkëshortin e saj, Dorin. Ish-banorja e “Big Brother Vip” zbuloi se...

të ngjashëm