Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Kursi i këmbimit 8 korrik 2024/ Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

po lexohet

Sot, më 8 korrik 2024, dollari amerikan blihet me 92 lekë dhe shitet me 92.9 lekë.

Euro blihet me 99.7 lekë dhe shitet 100.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 102.3 lekë, ndërsa në shitje me 103.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.6 lekë dhe shitet me 118.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 67.2 lekë, ndërsa në shitje me 68.2 lekë.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm