Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Klea Huta ndan me fansat momentet e bukura pranë vogëlushit

po lexohet

Pak ditë më parë çifti i njohur i showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Ishte vetë moderatorja, ajo e cila ndau me publikun lajmin e bukur, duke zbuluar edhe emrin Krid për vogëlushin.

“Të dashurojmë Krid. E paç jetën të gjatë e të lumtur o bir. Sot e tutje ne jetojmë për ty. Zot faleminderit. Por mbi te gjitha faleminderit ty Elgit Doda, dashuria e jetes time, shoku im i jetës, e ardhmja ime, familja ime. Të dua sa s’ta them dot me fjalë. Faleminderit që ekziston”, shkruante në postimin e saj Klea.

Ajo ka ndarë së fundmi për fansat edhe një moment të këndshëm me vogëlushin e saj, të cilin e shoqëron me vargjet e këngës “Marova” të Fifit. “Se marova mas teje”, shkruan moderatorja bashkëngjitur fotos, ku shfaqet duke e përqafuar djalin e saj të vogël, të cilit i ka zënë fytyrën me dorë, duke mos i zbuluar në këtë mënyrë portretin.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm