Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Klajdi Haruni do bëhet baba për herë të parë?

po lexohet

Pak muaj më parë në një intervistën në “Në kurthin e Piter Pan”, Klajdi Haruni ndau për herë të parë lajmin që ka një vajzë në zemrën e tij. I pyetur nëse ia kanë vjedhur zemrën, artisti asokohe përmendi këngën “Skifterja e zemrës”, duke u shprehur se tani që është në një lidhje, e këndon edhe me më shumë dashuri.

Më pas ai publikoi një foto sot në Instagram ku shihej ai në sfond dhe dora e partneres.

E tani raportohet se çifti do bëhen prindër për herë të parë. Sipas “Kryefjala.com” artistja dhe partnerja e tij do bëhen me një bebe. Vetë Klajdi nuk ka reaguar mbi lajmin.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm