Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Euro dhe paundi sërish në “pikiatë”, ja çfarë po ndodh me dollarin

po lexohet

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 92.7 lekë dhe do të shitet me 94.2 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 102.4 lekë dhe do të shitet me 103.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 105.8 lekë dhe do të shitet me 107 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 117.5 lekë dhe do të shitet me 119 lekë.

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Euro dhe paundi sërish

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm