Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja pësojnë rënie, ja ç’po ndodh me euron dhe dollarin

po lexohet

Sot, më 4 korrik 2024, në tregun valutor, dollari amerikan blihet me 92.2 lekë dhe shitet 93.4 lekë.

Euro sot blihet me 99.8 lekë, ndërsa në shitje me 100.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.6 lekë dhe shitet me 118.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 102.2 lekë, në shitje me 103.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 67.5 lekë dhe në shitje me 68.5 lekë.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm