Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Këmbimi valutor, ja me sa blihen dhe shiten monedhat sot

po lexohet

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.3 lekë dhe do të shitet me 97.1 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 104 lekë dhe do të shitet me 106.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 108 lekë dhe do të shitet me 111.1 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 119.8 lekë dhe do të shitet me 123.1 lekë.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm