Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Kejvina Kthella publikon pamje nga protesta, reagon për vrasjen e të riut

po lexohet

Vijon protesta e qytetarëve te ministria e Brendshme dhe që tashmë janë zhvendosur te Kryeministria.

Ata po kërkojnë drejtësi për 25-vjeçarin Klodian Rasha, i cili u vra mesnatën e djeshme nga efektivi i policisë.

Pas reperit Stresi, që mbeti i lënduar, turmës iu bashkua edhe modelja e njohur Oriola Marashi. Mirëpo, duket se personazhet publikë nuk kanë mbaruar me kaq, pasi pak më parë ka postuar disa pamje Kejvina Kthella.

“Drejtësi për Klodianin”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

Kujtojmë që kjo protestë ka rreth tre orë që po zhvillohet dhe kanë ndodhur shumë incidente nga rrëzimi i pemës së Vitit të Ri dhe deri te lëndimi i shumë personave.

të fundit

Përmbyset historia! Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë përfolur shpesh në media që nuk janë më bashkë, por asgjë e...

të ngjashëm