Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Kejvina Kthella provokon në bikini me të tjera fotografi nga pushimet

po lexohet

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, po shijon disa ditë pushimi.

Si destinacion të këtyre pushimeve bukuroshja e famshme ka zgjedhur Meksikën.

Biondja me këtë rast nuk ka munguar me postime të ndryshme, e në disa raste edhe provokuese.

E tillë është shfaqur edhe në imazhin e fundit, ku ka vënë në pah linjat e bujshme trupore në bikini.

Kejvina ndërkohë kohëve të fundit ka qenë më e tërhequr nga mediat e rrjetet sociale.

Kjo për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania 2 dhe për skandalin që ndodhi.

Ajo u përjashtua nga formati pas një sherri me fituesin Luiz Ejlli.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm