Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Kamarieria që “çmendi” Mbappe-n, video po bën xhiron e rrjetit

po lexohet

Jeta e Kylian Mbappé është gati për një aventurë të re. Sulmuesi francez tashmë ka konfirmuar largimin e tij nga PSG dhe, megjithëse nuk e ka konfirmuar ende destinacionin e tij, duket vërtet e pavend të vësh bast për një ekip tjetër përveç Real Madridit. Është ëndrra e lojtarit francez që nga fëmijëria e tij, është dëshira e bardhezinjve që nga viti 2018 dhe është dëshira e të gjithë tifozëve të Concha Espina.

 

Kështu, Kylian Mbappé po i shijon ditët e fundit në Paris me më shumë relaks sesa do të donte. Mbappé, së bashku me shokët e tjerë të skuadrës si Dembélé, dolën për darkë javën e kaluar me disa miq të tjerë. Deri më tani, asgjë e pazakontë për një lojtar elitar. Në një moment gjatë festës, francezi bën një shikim ndaj kamarieres që nuk u desh shumë kohë të bëhej viral.

Pamja e yllit francez teksa fliste me Dembélé është bërë virale në të gjitha rrjetet sociale. Fillimisht, nuk dihej se kush ishte vajza që i vodhi ata shikim Mbappés, sepse në video i ishte kthyer plotësisht shpina, por ishte ajo vetë që zbuloi identitetin e saj.

Një mik i Leatsa-s (ky është emri i përdoruesit të saj në Instagram) ndau momentin në të cilin Mbappé e vë re me mesazhin e mëposhtëm: “Mendoj se Kyck (Kylian) e ka sytë tek ju . ” Ky publikim është ngarkuar nga vetë protagonistja, duke lënë të kuptohet se vajza që shfaqet në këtë video me flamurin e Holandës është ajo. Që kur video u bë virale, llogaria e tij në Instagram ka fituar 25,000 ndjekës në tre ditë. Efektet e një look-u nga Kylian Mbappé.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm