Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Julian Deda dedikim special të bijës për ditëlindje: Të dua më shumë se frymën që marr

po lexohet

Humoristi i njohur shqiptar, Julian Deda jo vetëm që është një aktor mjaft i dashur për publikun, por është edhe një baba mjaft i përkushtuar.

Juli publikon herë pas here për ndjekësit e tij në Instagram fotot të familjes dhe fëmijëve të tij dhe pak minuta më parë ka treguar se vajza e tij ka ditëlindjen.

“Ti je gezimi i pare, ti je e vogla ime e rritur dhe une te dua me shume se frymen qe marr. Gezuar ditelindjen zemra ime…!”, shkruan aktori krah fotos me të bijën.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm