Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Jo vetëm Kiara Titon, Bledi Mane sulmon vipat shqiptarë që krijojnë brandin e tyre në fushën e modës. Ja propozimi i tij

po lexohet

Bledi Mane ka sulmuar sot vipat që tentojnë futen në treg duke prodhuar një linjë produktesh apo veshjesh.

Ai tha se ka pseudovipa që pretendojnë të konkurrojnë kompanitë dhe stilistë e mëdhenj. Sipas tij do ishte më mirë që këta persona të bënin një investim në fushën e turizmit.

“Nxora linjën time. Ishte një goditje për të gjithë ato pseudovipa që pretendojnë të konkurrojnë kompanitë e mëdha, stilistët e mëdhenj të modës. Më mirë një investim në turizëm apo diçka afatgjatë”, tha Bledi Mane.

Më herët gazetari ka sulmuar Kiara Titon në këtë aspekt por kësaj here, duket se ka zgjedhur ta zgjerojë argumentin duke përfshirë të gjithë vipat shqiptarë që synojnë futen në tre në këtë fushë.

Sipas statistikave të publikuara një ditë më parë,  mes personazheve të BBV, Luizi dhe Kiara kryesojnë listën e emrave të showbizzit shqiptar si më të klikuarit në instagram.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm