Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Ishte duke drejtuar makinën në gjendje të dehur, arrestohet në Nju Jork këngëtari Justin Timberlake

po lexohet

Këngëtari me famë ndërkombëtare, Justin Timberlake është arrestuar nga policia mbrëmjen e 17 qershorit në Hamptons, Nju Jork pasi ka qenë duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

43-vjeçari pritet të dalë para gjykatës gjatë ditës së sotme. Ylli i pop-it thuhet se ka dy koncerte në Çikago këtë fundjavë, dhe dy shfaqje në Neë York City  javën e ardhshme.

Sipas PEOPLE këngëtari ishte takuar me miqtë e tij në një hotel lokal në Sag Harbor, dhe u largua nga grupi duke drejtuar makinën i dehur.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm