Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Infektohet me Covid-19 këngëtari i njohur shqiptar

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar nga Kosova, Korab Shaqiri është infektuar me koronavirus.

Lajmin e kanë bërë me dije mediat kosovare, të cilat raportojnë se këngëtari është prekur nga Covid-19 dhe se është karantinuar në shtëpi.

Nuk dihen detaje sesi është gjendja shëndetësore e tij dhe se çfarë simptomash ka.

Kujtojmë që situate paraqitet e rënduar në vendin tonë nga Covid, por e njëjta situatë është edhe në Kosovë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm