Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Humbje e madhe për median/ Ndërron jetë para kohe kameramani i njohur shqiptar, dyshohet se… (Foto +Emri)

po lexohet

Një aksident tragjik, mbrëmjen e djeshme,  ka ndërruar jetë në moshën 45-vjeçare, Gerti Hoxha, një prej operatorëve më kurajozë të emisionit investigativ “Stop”.

Humbje e madhe për median/ Ndërron jetë para kohe kameramani i

Lajmin e hidhur e ka ndarë në rrjetet sociale bashkëshortja e tij, e cila me zemër të thyer ka ndarë lajmin e trishtë për largimin nga jeta të parakohshëm të Gerti Hoxhës.

“Me hidhërove shpirtin , më ke keputur zemer , smund ta besoj që më le të vetme mua dhe gocat, është e padrejtë.

Me hidhërim të thellë lajmëroj miqtë , të afërmit që Gerti ka ndërruar jetë”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm