Tuesday, November 29, 2022

|

spot_img

HM vjen në Shqipëri, brandi i njohur gati për hapjen e dyqanit! Ja ku do ta gjeni

Më të lexuarat

Dyqani i rrobave HM do të vijë më shpejt nga sa e kishim menduar në Shqipëri.

Ditën e sotme në qendrën tregtare TEG janë vendosur edhe banerat e dyqanit duke njoftuar kështu se hapja e tij do të bëhet shumë shpejt.

HM është një brand ndërkombëtar i veshjeve cilësore shumë i preferuar nga shqiptarët.

Prej vitesh disa dyqane në Tiranë kanë sjellë veshje të këtij brandi por me një sasi të limiturar në masa dhe modele.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit