Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Heidi përplaset ashpër me Eglën:Dil jashtë ose do të…

po lexohet

Pasditen e djeshme, Vëllai i Madh ka vendosur t’ju japë vajzave të shtëpisë një mison të rëndësishëm. Vajzat nuk duhet të lejojnë djemtë të flenë gjumë mbrëmjen e sotme deri në orët e para të mëngjesit.

Nëse vajzat arrijnë të kryejnë këtë mision, një surprizë shumë e bukur është rezervuar për to.

 

Vajzat kanë nisur të ndërtojnë planin se si të mbajnë zgjuar djemtë por sipas tyre problemi më i madh është Romeo dhe Meritoni, pasi ata flenë shumë.

Egla dhe Heidi mesa duket kanë ndërhyrë menjëherë në mision dhe kanë nisur diskutimet me njëra-tjetrën.

Teka Egla ka qenë në suitë së bashku me Romeon, ajo ka nisur ta akuzojnë banorin se është duke përdorur Heidin.

Egla: Asaj gocës ja ke çuar kokën tek menderja.

Romeo: Cfarë të duhet ty me atë gocën?

Egla: Jam grua dhe po shoh një grua tjetër.

Heidi: Egla dil.

Egla: Jo nuk dal.

Heidi: Jo do dalësh ose do të shkoj tek Vëllai i Madh.

Egla: Nuk do flini sonte.

Heidi: Do flemë që çke me të.

Romeo: O shpirt e ke çelësin?

Egla: Kush je ti që të më thuash mua dil?

Heidi: Heidi jam dhe do dalësh. Se na ke çmendur, hallet e mia do i zgjidhësh ti.

Egla: Ti sot nuk fle.

Romeo: Kush je ti?

Egla: Kjo shtëpi nuk ka çelësa dhe nuk do flesh.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm