Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Duam të bëhmi prindër”, Meri Gjini u jep lajmin e mrekullueshëm çiftit të 38-vjeçarëve

po lexohet

Astrologia Meri Gjini u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve për shqetësimet e tyre.

Sot mëngjesi u bë mjaft i ëmbël, pasi Meri u dha lajmin e mirë çiftit të ri që duan të bëhen prindër.

Të dy 38 vjeçarë, ajo nga Librazhdi dhe partneri nga Tirana, duan të kenë një bebe.

“Kanë një koherencë të jashtëzakonshme nga data 29 prill deri ditën e fundit të vitit. Për ta mbyllur 2024 të lumtur dhe të plotësuar në dëshirën që kanë. Kanë tendencën shumë të fortë për të patur një bebe”, u shpreh astrologia Meri Gjini.

të fundit

I fshiu këngën në YouTube, reagon ish-menaxheri i Tayna-s: Do ishte e lirë si zogu nëse do…

Ish-menaxheri i Tayna-s ka reaguar pasi i fshiu reperes këngën e saj të fundit “Si ai” në YouTube, duke...

të ngjashëm