Monday, May 29, 2023

|

Gjendet i vdekur punonjësi i sigurisë së ambasadës të Malit të Zi në Tiranë, zbardhen dyshimte e para

po lexohet

Një 62-vjeçar, punonjës për shërbimin privat të sigurisë fizike të Ambasadës së Malit të Zi në Shqipëri, ka ndërruar jetë mesditën e sotme.

Policia e Tiranës thotë se nga hetimet paraprake dyshohet se shtetasi E. M., ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm