Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Gjendet i vdekur punonjësi i sigurisë së ambasadës të Malit të Zi në Tiranë, zbardhen dyshimte e para

po lexohet

Një 62-vjeçar, punonjës për shërbimin privat të sigurisë fizike të Ambasadës së Malit të Zi në Shqipëri, ka ndërruar jetë mesditën e sotme.

Policia e Tiranës thotë se nga hetimet paraprake dyshohet se shtetasi E. M., ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm