Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

FOTO/ Robert Berisha sërish në krahët e Nora Istrefit, këngëtari nuk mungon në asnjë moment

po lexohet

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë në fokus të medieve rozë që pas ndarjes së tyre vitin e kaluar. Ish bashkëshortët u ndanë si pasojë e ‘konsumimit’ të një marrëdhënieje shumëvjeçare megjithatë ata kanë treguar se ruajnë raporte shumë të mira.

Këtë gjë çifti vijon ta tregojë pasi së fundmi Roberti ka marrë pjesë në festën e datëlindjes së Era Istrefit, ish kunatës së tij e cila mbrëmë festoi pranë familjarëve dhe të afërmve në Kosovë. Shumicën e kohës artisti ka qenë pranë me Norën por edhe me Erën.

Edhe pse të ndarë ish çifti mjaft i dashur për publikun kalojnë kohën shpesh bashkë, madje disa javë më parë Roberti udhëtoi drejt Ulqinit për një koncert dhe bashkë me të ishte dhe Nora.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm