Friday, June 2, 2023

|

(FOTO) Në vaskë, publikohen pamjet intime të këngëtares shqiptare me të dashurin

po lexohet

Prej disa kohësh këngëtarja shqiptare Rina Balaj është në një romancë me reperin Sin Boy. Çifti janë mjaft të hapur me fansat në rrjete sociale dhe ndajnë shpesh momente nga jeta e tyre e përditshme, ndërkohë që së fundmi janë shfaqur mjaft të lumtur krah njëri tjetrit

Të dy po shikojnë sukseset e këngëve dhe kanë vendosur të relaksohen dhe Rina ka publikuar disa nga këto momente intime me partnerin e saj në një vaskë.

Ajo e ka shoqëruar imazhin me një emoji në formë zemre, duke simbolizuar kështu dashurinë që çifti ndjejnë për njëri-tjetrin.  Kënga më e re e Balaj mban titullin  “Zjarr”, të cilën e publikoi një muaj më pare dhe u pëlqye së tepërmi nga fansat.

të fundit

Keni plane për fundjavën? Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e...

të ngjashëm