Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Foto/ Moderatori në një romancë të re? Robert Berisha ‘kapet mat’ me bjonden

po lexohet

Robert Berisha po shijon një romancë të re. Prive.al e ka fotografuar këngëtarin mbrëmë në kryeqytet dorë për dore me një bjonde.

Identiteti i vajzës në foto nuk është zbuluar ende dhe as Roberti nuk ka reaguar për këtë lidhje të re, që deri tani nuk e ka bërë publike.

Ky zhvillim vjen pas ndarjes nga një tjetër bjonde, Laureta Maqedonci. Ata e zyrtarizuan lidhjen e tyre duke u shfaqur të dashuruar në mediat sociale, me foto romantike e intime.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm