Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Foto/ Moderatori në një romancë të re? Robert Berisha ‘kapet mat’ me bjonden

po lexohet

Robert Berisha po shijon një romancë të re. Prive.al e ka fotografuar këngëtarin mbrëmë në kryeqytet dorë për dore me një bjonde.

Identiteti i vajzës në foto nuk është zbuluar ende dhe as Roberti nuk ka reaguar për këtë lidhje të re, që deri tani nuk e ka bërë publike.

Ky zhvillim vjen pas ndarjes nga një tjetër bjonde, Laureta Maqedonci. Ata e zyrtarizuan lidhjen e tyre duke u shfaqur të dashuruar në mediat sociale, me foto romantike e intime.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm