Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Ndodh edhe kjo! Del në ankand mikrofoni që Cardi B i hodhi fansit gjatë koncertit

po lexohet

Mikrofoni që Cardi B i hodhi një spektatori gjatë koncertit të saj fundjavën e kaluar ka dalë në ankand dhe të ardhurat do të shkojnë për bamirësi.

Pronari i kompanisë ‘The Wave’, e cila siguroi pajisjet në koncert, e postoi mikrofonin në një reklamë në “eBay”. Në përshkrim, ai thekson se 100% e të ardhurave do të shkojnë për dy bamirësi, Friendship Circle Las Vegas dhe Wounded Warrior Project.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm