Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

FOTO/E zhveshur komplet dhe me duart mbi gjoks, modelja shqiptare i vë flakën rrjetit

po lexohet

Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani ka qenë mjaft e komentuar vitet e fundit pas ndarjes së bujshme nga ish-mesfushori i Napolit dhe Zvicrës, Blerim Xhemaili.

Divorci i tyre bëri mjaft bujë në media pasi modelja u tall keq me futbollistin dhe tha se u nda nga bashkëshorti pasi ishte shumë i keq në shtrat.

Sulejmani është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shfaq shpesh format perfekte trupore dhe merr komente dhe pëlqime të shumta. Së fundmi ajo ka rritur temperaturat duke pozuar ‘topless’ dhe duke mbuluar pjesën e gjoksit me duar.

Sulejmani duket mjaft në formë këtë sezon veror dhe me pozat e nxehta i vuri flakën rrjetit.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm