Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

‘Është e keqe dhe e poshtër, do i zbuloj sekrete’, Georgina Rodriguez kërcënohet hapur nga motra e saj

po lexohet

Një ndër personazhet më të komentuara të botës së spektaklit, Georgina Rodriguez, mesa duket nuk ka një marrdhënie të mirë me motrën e saj, kjo bazuar në deklaratat e kësaj të fundit. Në intervistën e saj në programin Telecinco ‘Socialite’, motra e Georginës ka bërë disa deklarata të forta. Patricia Rodriguez, e ka akuzuar Georginën se është gënjeshtare dhe e kërcënon se do të zbulojë disa të pathëna për të. Kohët e fundit, Patricia tha publikisht se motra e saj që nuk e ndihmonte në kohë nevoje.

“Georgina nuk bën gjë tjetër veçse tallet me gjendjen time ekonomike. Ajo qeshet me situatën time dhe ndihet e lumtur për këtë.”, është shprehu motra e saj.

“Motra ime është një person i keq dhe një vajzë e poshtër. Asnjëherë nuk i kam kërkuar para Georginës, gjithçka që kam bërë është të kërkoj ndihmë për fëmijët e mi. Nuk dua para, thjesht i dhashë numrin e telefonit të shkollës që ajo të mund t’i kontaktonte që të ndihmonte fëmijët e mi për të blerë libra kursi” ka thënë Patricia, motra e Georginas.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm