Wednesday, February 21, 2024

|

spot_img

Ermal Fejzullahu humb njeriun e shtrenjtë(FOTO)

po lexohet

Ermal Fejzullahu ka njoftuar për vdekjen e një personi të dashur.

Sot është ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu.

Kjo për faktin se ka ndërruar jetë gjyshja e tij dhe lajmin e bëri Ermali nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram.

“Lamtumirë gjyshe”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos në të cilën shihet tashmë e ndjera.

Image

të fundit

“Mos e zgjat më”, Roza debaton me Ilnisën: Je bosh

Debatet mes Rozës dhe Meritonin gjatë javës që lamë pas duket se kanë ndikuar emocionalisht tek Ilnisa dhe vajzat...

të ngjashëm