Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Ermal Fejzullahu humb njeriun e shtrenjtë(FOTO)

po lexohet

Ermal Fejzullahu ka njoftuar për vdekjen e një personi të dashur.

Sot është ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu.

Kjo për faktin se ka ndërruar jetë gjyshja e tij dhe lajmin e bëri Ermali nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram.

“Lamtumirë gjyshe”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos në të cilën shihet tashmë e ndjera.

Image

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm