Tuesday, June 6, 2023

|

Enca në kërkim të një mashkulli të ri

po lexohet

Ajo është ndër këngëtaret më të komentuara në estradën shqiptare.

Fjala është për Enca Haxhia, e cila nuk kursehet në rrjete sociale, duke ndarë të pathëna nja jeta profesionale e personale.

Kësaj radhe ajo ka bërë një postim të papritur, ndërsa bën të ditur se është në kërkim të një mashkulli të ri.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në Instastory, ku edhe ka kërkuar një letër aplikimi dhe arsyen që ata e dëshirojnë artisten.

Në mesin e këtyre kërkesave, Enca ka kërkuar edhe shoqëri të re, arsyet e të cilave nuk i ka bërë të ditur.

Ndërkohë, ajo është duke marrë vëmendje të madhe të audiencës përmes pozave provokuese, duke theksuar linjat e bujshme trupore.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm