Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Elgiti rrëfen periudhën e krizës në marrëdhënien me Klea Hutën, ja kënga që nuk e dinim që e ka bërë për të

po lexohet

Producenti i njohur Elgit Doda, i ftuar në “Cherry on Top”, me Bora Zemanin ka zbuluar se në disa prej krijimeve të tij më të suksesshme kanë ndikuar edhe historitë e tij personale.

Ai tha se kënga “Ku je”, është një projekt dedikuar partneres së tij, pasi në atë kohë kanë kaluar një periudhë krize në marrëdhënien e tyre.

Elgiti: Shiko nuk është se unë edhe Klea e kemi patur jetën fushë me lule në gjithë këto vite lidhje. Kështu që në disa këngë ka ndikuar Klea.

Bora: Na zbulo një këngë që ka të bëjë me historinë tënde dhe të Kleas.

Elgiti: “Ku je” është një këngë që i dedikohet një fragmenti të jetës sime me Klean.

Bora: Domethënë ka qenë një moment i vështirë në jetën tuaj.

Elgiti: Sigurisht, nuk ka qenë fushë më lule, si çdo çift.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm