Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

E vërteta u zbulua/ Çfarë ndodhi mes Eglës dhe çiftit gjatë publicitetit në prime?

po lexohet

Vëllai i Madh ka zbuluar mbrëmë se si qëndron e vërteta e nominimit që bëri Egla Ceno gjatë prime-t të së martës, si lidere e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Teksa të gjithë mendonin se Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë në një televotim se kush do të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP3”, në fakt ishte se kush do të zgjidhej finalisti i parë i këtij edicioni.

E publiku vendosi që aktori i njohur të shkojë që tani në finalen e madhe që do të mbahet më 25 maj.

Fillimisht Ledion Liço tha emrin e Romeos sikur do të dilte përfundimisht nga BBV, por kur shkoi në studio zbuloi se si qëndronte e vërteta. Nga ana tjetër, banorët panë një klip nga momenti kur Egla ka bërë zgjedhjen e saj.

Kur Veshaj po linte shtëpinë, Heidi shpërtheu në lot dhe iu kthye Cenos: “Je njeriu më i keq”.

Ndërkohë me t’u kthyer Romeo në shtëpi dhe pasi mori vesh që Egla e dinte shumë mirë se si qëndronte e vërteta e televotimit, vendosi që t’i kërkonte falje për të gjitha fjalët që i ka thënë gjatë këtyre ditëve.

Ndërsa menjëherë sapo u zbulua e vërteta dhe në kohën e publicitetit Romeo dhe Heidi kanë shkuar pranë Eglës, e cila ka refuzuar që t’i qëndrojnë pranë. Ajo iu është drejtuar duke iu thënë që të mos i rrinë afër, pasi nuk donte t’i shikonte për momentin.

Ndërkohë kujtojmë se Heidi do të jetë banorja që do të jetë në televotim deri në fund të këtij edicioni.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm