Tuesday, June 6, 2023

|

E tepron Oriola Marashi, i nxjerr asetet në shesh (FOTO)

po lexohet

Oriola Marashi është njëra prej femrave më të përmendura në estradë, dhe rol të madh për këtë kanë edhe postimet provokuese që ajo bën në rrjete sociale.

Bukuroshja nga Shqipëria është duke shijuar disa ditë pushimi në Shëngjin, dhe para pak minutave ka lëshuar disa imazhe nga një jaht.

E veshur me bikini të bardha, ish anëtarja e ‘OTR’ provokoi rënë, pasi veshja e zgjedhur i kishin zbuluar asaj pjesët intime.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm