Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

E shkëputur prej kohësh nga tregu muzikor, këngëtarja e njohur flet për herë të parë për dy fëmijët me autizëm

po lexohet

Gjatë gjithë kohës ka sjellë këngë të bukura të zhanreve të ndryshme por më tepër e fokusuar te baladat.

Në një intervistë të dhënë së fundmi Arta Bajrami ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private.

Siç e dimë ajo është nënë e tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Duke treguar se sa me fat është për familjen e saj, këngëtarja ka deklaruar për herë të parë se dy fëmijët e saj më të vegjël, Ideal Morris dhe Elektra i përkasin spektrit të autizmit.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm