Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

E prisnit? Zbulohet ku do ta shohim Efin në ekran këtë Shtator

po lexohet

Efi Dhedhes po qëndron në heshtje këtë verë, por nga shtatori do e shohim sërish në ekran.

“Kryefjala” bën të ditur se këtë shtator, Efin do ta shohim si konkurrente të “Dancing With The Stars”. Ky është një format që do t’i japë Efit vëmendje dhe do t’i shërbejë si trampolinë për më tej.

Kujtojmë që edhe këtë sezon përflitet se “Dancing with the stars” do e prezantojë Bora Zemani.

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm