Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

“E ke shndërruar partneren në një rreckë, ngeli si mumje…”/ Plas keq mes Egla Cenos dhe Romeos

po lexohet

Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Aktori e ka akuzuar banoren se ajo nuk ia ka kthyer respektin dhe mbështetjen në të njëjtën formë që ai ia ka dhënë në këtë shtëpi, megjithëse një gjë e tillë është hedhur poshtë nga kjo e fundit.

“Ti më ke qëlluar”- i tha Romeo, teksa aktorja e mohoi duke thënë: “Jo unë s’të kam qëlluar, por ti më ke munguar respektin.”

Nga ana tjetër Egla i tha konkurrentit se ai ka shndërruar të dashurën e tij në një “rreckë”, sepse sipas saj aktori e la Heidi Baçin të presë si mumje sa atij ti rikthehet besimi.

Pjesë nga debati:

Egla: Siç me ke parë të kam parë

Romeo: Unë jam bërë copa për ty

Egla: Siç më ke ruajtur të kam ruajtur

Romeo: Ti më ke qëlluar

Egla: Unë të dua shumë dhe që je me Baçin

Romeo: Se besoj

Egla: Je i ngadaltë o zemra ime. Më hap krahun, mos më rri mes rrugës duke qarë

Romeo: Ti bën gabime të mëdha shpirt

Egla: Dua të gaboj o zemra ime, po nuk gabova nuk mësoj

Romeo: Ke ngatërruar rrugën, më dëgjo mua

Egla: Po luan fortë o zemra ime

Romeo: Prandaj më qëllove?

Egla: Jo unë s’të kam qëlluar, por ti më ke munguar respektin

Romeo: Respekti ka qenë i njëanshëm

Egla: Ti se di se çfarë është respekti. Unë jam më e fortë se ty në reagime

Romeo: Mendimi yt

Egla: E katandise atë gocën në një rreckë

Romeo: E kanë thënë të gjithë

Egla: Një femër që pret një mashkull të mendohet dhe të thotë kam besim apo jo, s’dua ta shikoj.

Romeo: Këtë fjalin tënde ja kam dëgjuar Julit

Egla: Kjo më bën që ta dua sepse ajo ngeli si mumje duke të pritur ty. Hajde se e ke kokën bosh fare

të fundit

Sa para merr Sarah Berisha për një postim në Instagram?

Sarah Berisha, një prej blogereve më të dashura, nëpërmjet një interviste të zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka folur lidhur...

të ngjashëm