Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Donte të pozonte me fustanin ku kishte printuar foton e Jezu Krishtit, punonjësit e sigurisë ndalojnë modelen dhe i…

po lexohet

Një modele është përballur me një situatë të sikletshme në Festivalin e Filmit në Kanë, ku punonjësit e sigurimit u përpoqën ta ndalonin të zbulonte veshjen e saj, e përmbante një imazh të madh të Krishtit.

Edhe pse nuk dihet shkaku i debatit, besohet se sigurimi nuk ka dashur të shkaktojë asnjë polemikë fetare.

Modelja veshi një fustan që kishte foton e Jezu Krishtin dhe pozoi në tapetin e kuq gjatë mbërritjeve për shfaqjen e filmit jashtë konkurrencës “Le Comte de Monte-Cristo” në festivalin e filmit të mërkurën mbrëma (22 maj).

Në pamjet e publikuara, modelja duket e mërzitur kur sigurimi i festivalit tentoi t’i fshihte bishtin e fustanit duke ia mbuluar, ndërsa ajo ka reaguar ashpër.

të fundit

I fshiu këngën në YouTube, reagon ish-menaxheri i Tayna-s: Do ishte e lirë si zogu nëse do…

Ish-menaxheri i Tayna-s ka reaguar pasi i fshiu reperes këngën e saj të fundit “Si ai” në YouTube, duke...

të ngjashëm