Friday, January 21, 2022

|

Donaldi la Borën për Beatrixin, vjen reagimi i fortë i Olsa Muhametit

Më të lexuarat

Donaldi u shpreh se mes tij dhe Beatrixit ka shumë kimi dhe nuk dëshiron ta ndryshe veten për askënd.

“Mes nesh ka pasur kimi që nga fillimi. Nuk dua ta ndrydhë më veten për askënd. Une po bej cfare dua ketu brenda”, ishte deklarata e Donaldit.

Reagimet kane qene te shumta dhe e radhës qe ka folur është autorja e Perputhen, Olsa Muhameti. Ajo ka dale ne mbrojtje te moderatores se saj Bora Zemani.

Në mesnatë, ajo ka bërë dy reagime që duken se i referohen Donadlit dhe Borës.

Në të parin shprehja që ajo ka shpërndarë, thotë:

“Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dobët, të pasigurtë dhe të papjekur e bëjnë këtë gjë”, duke iu referuar kështu Donaldit, dhe mesa duket Olsa mendon se ai po luan (ndoshta me Borën, ndoshta me Trixën, ndoshta me të dyja…).

I dyti postim duket se ka të bëjë me Borën.

“Ajo është e veshur me fuqi, dinjitet dhe qesh pa frikën e asaj që rezervon e ardhmja”, thotë shprehja, referuar moderatores, e duket më tepër si mbështetje, edhe publikisht për të.

Donaldi la Borën për Beatrixin, vjen reagimi i fortë i Olsa

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit