Saturday, August 13, 2022

|

Do rrëmbeni gjithë vëmendjen, 8 ide çfarë të vishni në mbrëmjen e fundvitit (FOTO)

Më të lexuarat

Ju erdhi ftesa nga kompania juaj se do të organizohet festa e fundvitit dhe ju gjendeni përballë panikut se çfarë të vishni që të jeni të përshtatshëm dhe njëkohësisht të dukeni bukur.

Në fotogalerinë e mëposhtme do të gjeni disa ide të cilat do t’ju lehtësojnë mendimet.

Nëse do të tregoheni të guximshëm këtë Vit të Ri, ja ku e keni zgjidhjen. Kontrasti me ngjyrat , siç tregohet këtu me këtë fustan rozë të ndezur me pupla, i shoqëruar me një çantë dhe taka jeshile mund t’ju japë titullin e të guximsshmes të mbrëmjes.
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit