Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Dje ishte në ekran duke kërcyer e kënduar me kolegë, preket nga koronavirusi këngëtarja e njohur

po lexohet

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është prekur nga koronavirusi.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo shprehet se prej ditësh ka rezultuar pozitive me Covid-19 dhe është karantinuar në shtëpi.

Miëpo Nallbani mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar në “Shiko kush luan”, por ka sqaruar se programi ka qenë xhiruar ditë më parë.

“Edhe une sikunder ju do ta ndjek si spektatore (programi eshte xhiruar pak dite me heret!). Ne te vertete prej pak ditesh kam rezultuar pozitive me covid prandaj , jam izoluar e shpresoj qe ti rikthehem normalitetit se shpejti.Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen! Ju dua,” shkruan Nallbani në postimin e saj.

Screenshot_11.pngScreenshot_10.pngScreenshot_13.pngScreenshot_12.png

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm