Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Dita sot nis me temperatura të larta, mësoni si do të ndryshojnë gjatë ditës

po lexohet

Moti do të jetë me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8-14 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 -1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 15/30°C

Zonat e ulëta 17/35°C

Zonat bregdetare 20/32°C.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm