Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Dita nis me mot të kthjellët, por pasditja sjell surpriza

po lexohet

Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet nga kthjellime, por të shoqëruara me vranësira.

Sipas MeteoAlb vendi do të mbetet në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në Ultësirën Perëndimore, por kthjellime dhe vranësira më të theksuara paraqiten zonat malore përgjatë kufirit lindor.

Pasditja dhe nata mbeten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim të ulët.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm