Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Dijoni flet me Ditean për daljen nga “Ferma Vip”: U bëra pishman sa dola nga dera!

po lexohet

Dijonisi në një bisedë me Ditean ka treguar mendimet e para që i erdhën ndërmend pas largimit nga ferma.

Ai u shpreh se sa doli nga dera u bë pishman dhe iu kujtua se hoqi dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

“E di si qe puna kur kam dalë unë? Kur dola prej dere kisha harruar që kisha për të fituar 100 mijë euro në fund. Dola, po se kisha menduar fare ça isha duke bërë.

Dola jashtë, kur hipa në makinë, ua 100 mijë euroshi thashë, kam harruar të marrë lekët dhe më ngeli pak pishman. Thash iku ferma, mbaroj, kaq ishte për mua. Vetëm kur çohem prej gjumi unë dhe shoh që kishin hapur një sondazh për 24 orë. Thashë unë po në rregull”, tregon Dijonisi.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm