Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Detaji që e nxori zbuluar, mos vallë partnerja e Ledrit sapo zbuloi se është në pritje të ëmbël

po lexohet

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të spekulimeve se dyshja po bëhen prindër për herë të parë.

Megjithëse rrjeti po zien prej ditësh tashmë, ata kanë preferuar të mos flasin, por edhe duke e mos përgenjeshtruar lajmin.

Ndërsa të gjithë presin një foto të barkut të rrumbullakosur, duket se Sara se ka ndërmend ta bëjë këtë gjë. Së fundmi, një postim i bërë nga vetë ajo, ka shtuar edhe më shumë dyshimet për një shtatëzani të mundshme.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, krahas së cilës shkruan:  “Ku është ushqimi’, është gjëja e vetme që po mendoja”, duke treguar kështu një nga simptomat e të qenit shtatëzënë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm