Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Detaji që e nxori zbuluar, mos vallë partnerja e Ledrit sapo zbuloi se është në pritje të ëmbël

po lexohet

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të spekulimeve se dyshja po bëhen prindër për herë të parë.

Megjithëse rrjeti po zien prej ditësh tashmë, ata kanë preferuar të mos flasin, por edhe duke e mos përgenjeshtruar lajmin.

Ndërsa të gjithë presin një foto të barkut të rrumbullakosur, duket se Sara se ka ndërmend ta bëjë këtë gjë. Së fundmi, një postim i bërë nga vetë ajo, ka shtuar edhe më shumë dyshimet për një shtatëzani të mundshme.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, krahas së cilës shkruan:  “Ku është ushqimi’, është gjëja e vetme që po mendoja”, duke treguar kështu një nga simptomat e të qenit shtatëzënë.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm