Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

(DETAJET E PARA) Pritjes i erdhi fundi, Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëhen prindër për herë të parë

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ata bënë publike lidhjen  e tyre në fillim të muajit prill, ku vetë reperi postoi për herë të parë në rrjetin social ‘Instagram’ një foto krah Sarës.

Më pas çifti bënë të ditur se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja lajmin e ëmbël zgjodhi ta bënte publik krah partnerit të saj me një video ku zbuloi dhe gjininë e fëmijës.

Ndërkohë pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Sara Hoxha ka sjellë në jetë vajzën e tyre dhe njëkohësisht dhe fëmijën e tyre të parë.

Burime pranë çiftit bënë me dije se Ledri Vula dhe partnerja e tij janë bërë prindër ditën e sotme, mirëpo janë kujdesur mos të ndajnë detaje lidhur me një nga momentet më të rëndësishme në jetën e tyre.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm